موسسه آکسفام به عنوان یکی از خیریه­‌های بزرگ و بین المللی انگلستان، فعالیتهای گسترده­‌ای را در اقصی نقاط جهان اجرایی نموده است. این موسسه با تنوع بخشی بر فعالیت‌های داوطلبانه و جذب کمکهای مردمی توانسته است خیل عظیمی از اقشار مختلف را در فعالیتهای خود مشارکت دهد و از این طریق به یکی از نهادهای اثرگذار در سطح بین المللی شناخته شود.

آکسفام مهمترین هدف خود را کمک به ایجاد راه حلی برای بی عدالتی­های ناشی از فقر دانسته و خود را قسمتی از تحرکات جهانی برای تغییر و بهبود اوضاع مردم برای آینده­ای امن، عادلانه و رها از فقر می­داند. از این رو با توجه به نقش سازمانهای بین المللی این موسسه تلاش نموده است با آنها تعاملی نزدیک داشته باشد و با لابی­گری و تحریک اقشار مختلف از ابعاد مختلف در راستای تحقق اهداف خود گام بردارد. به هر حال گسترش مشارکت افراد در سطح جهان، افزایش منابع مالی و توسعه تعاملات بین‌­المللی در طی چند دهه اخیر در موسسه آکسفام، این سازمان را به نهادی تاثیرگذار در اتفاقات و رخدادهای جهانی تبدیل کرده است.


با توجه به ملاحظات و تعهدات حرفه‌ای اندیشکده در انتشار محصولات، در صورت تمایل جهت حضور در اندیشکده و مطالعه نسخه چاپ‌شده گزارش با دفتر اندیشکده تماس حاصل فرمایید.

1 پاسخ
  1. مَهرو قديرى
    مَهرو قديرى گفته:

    سلام
    اگر در زمینه ى فعالیت سازمان آکسفام و چگونگى اجراء طرح افزایش میزان حضور بچه ها در مدرسه اطلاعاتى داریند برام بفرستید ممنون میشم

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.