دهمین جلسه شورای عمومی اندیشکده –۱۴ تیر ۱۳۹۶

جلسات شورای عمومی اندیشکده به‌صورت دوره‌ای و حداکثر هر ۴۰ روز یک‌بار برگزار می‌گردد. از اهداف برگزاری این جلسات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • گرد هم آمدن تمامی افراد شاغل در اندیشکده
  •  آشنایی با افراد جدید
  • گزارش پیشرفت پروژه‌ها و کارها به‌تمامی اندیشکده
  • اطلاع‌رسانی‌های مهم عمومی
  • مشارکت بدنه مجموعه در تصمیم‌گیری‌ها

جلسه با قرائت قرآن کریم آغاز گشت. در ادامه هر یک از گروه‌های تحلیلی- پژوهشی اندیشکده به‌طور خلاصه به گزارشی از پروژه‌های جاری و وضعیت پیشرفت آن پرداختند تا دیگر افراد اندیشکده در جریان قرار بگیرند. همچنین افراد جدید به باقی همکاران معرفی شدند. سپس آقای مؤمنی راد به‌عنوان معاون توسعه و اثربخشی به ارائه مباحثی در مورد ساختمان جدید اندیشکده و بهینه‌سازی بعضی فرآیندهای داخلی مجموعه پرداختند.

در ادامه جلسه آقای دکتر امامیان- مدیر اندیشکده- به نکاتی پیرامون کنفرانس بین‌المللی سیاست‌گذاری عمومی که در کشور سنگاپور برگزارشده بود اشاره کردند. از اهمیت موضوعات فعلی اندیشکده در سطح جهانی خبر دادند و به ترغیب همکاران پرداختند. پس از صحبت‌های آقای دکتر امامیان در خدمت جناب آقای دکتر رسول جلیلی بودیم. ایشان عضو هیئت‌علمی دانشگاه صنعتی شریف و عضو حقیقی شورای عالی مجازی هستند. ایشان به معرفی خود، فعالیت‌ها و سیر رشدشان پرداختند و بعضی تجربیات خود را با اندیشکده به اشتراک گذاشتند. جلسه با پرسش و پاسخ بین همکاران اندیشکده و آقای دکتر جلیلی ادامه پیدا کرد.

در قسمت پایانی جلسه مراسم تودیع معاون سابق توسعه و اثربخشی آقای دکتر سید محمدحسین قریشی انجام گرفت و از ایشان به‌واسطه تلاش‌های مستمر، دلسوزانه و اثربخش ایشان تقدیر شد. همچنین آقای محمدمحسن مؤمنی‌راد به‌عنوان معاون جدید توسعه و اثربخشی معرفی شدند. در ادامه از آقای محمد حسن‌پور نیز به دلیل تلاش‌های ایشان از بدو تأسیس اندیشکده تقدیر به عمل آمد.

جلسه با یک عکس دست جمعی و پذیرایی به اتمام رسید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.