جلسه با معاون پژوهش و توسعه مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری

با حضور مهندس صابر میرزایی، معاون پژوهش و توسعه مرکز همکاری‌های فناوری و نوآوری ریاست جمهوری در محل اندیشکده، برخی پروژه‌های گروه‌های اقتصاد سیاسی و سیاسی اجتماعی و روند فعالیت‌ها و برنامه‌های اندیشکده به ایشان ارائه شد.

آقای مهندس میرزایی ضمن اشاره به نکاتی پیرامون فعالیت‌های آکادمی حسام و دیگر فعالیت‌های اندیشکده، توصیه‌هایی جهت اثربخشی بیشتر پروژه‌هایی که ذی‌نفعان و بازیگران متنوع و پیچیده‌ای دارند، کردند.

ایشان پیشنهاد دادند تا تمرکز بیشتری روی مسائل بانکداری و اشتغال در حوزهٔ اقتصادی به‌عنوان مسائل جدی و آتی کشور صورت گیرد و بر تعامل بیشتر با عموم جامعه برای ارائه راه‌حل‌های هوشمندانه و واقع‌بینانه تأکید کردند.

لزوم استفاده از تجربیات سیاست‌گذاران، وزرا و مدیران کشور در پروژه‌ها و فعالیت‌های اندیشکده و تعامل بیشتر با دست‌اندرکاران مسائل کشور از دیگر نکاتی بود که توسط ایشان مطرح گردید.

ایشان از انتشار نتایج پژوهش‌ها و فعالیت‌های اندیشکده به‌صورت شفاف و قابل‌استفاده برای عموم در سایت ابراز خوشحالی کردند و عنوان داشتند کمتر مجموعه‌ای این‌گونه شفاف و بی‌پرده اطلاعات و فعالیت‌های خود را در معرض استفاده دیگران قرار می‌دهد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.